Czarter Chorwacja

Chorwacja

Chorwacja to dla polskich żeglarzy najbardziej znane wybrzeże, od Istrii, przez Kvarner po Dalmację . Czarter jachtu w Chorwacji to najlepszy sposób na spokojne żeglowanie. Opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejsze trasy po wybranym regionie oraz takie które pozwalają zapoznać się z kilkoma regionami Chorwacji podczas jednego rejsu. Chorwacja to nie tylko wybrzeże, Chorwacja to również cudowne wyspy takie jak Hvar, Korcula, Brać, Pag, Krk, Rab, Cres, Vis, Lastovo, Kornati i wiele innych mniejszych i większych.

Opowiedz nam o swoich marzeniach, pomożemy Ci znaleźć najlepszą trasę po niezwykłych wodach Chorwacji. Napisz do nas lub zadzwoń.

Dojazd

Do Chorwacji możemy dolecieć samolotem do Puli, Zadaru, Splitu lub Dubrovnika. Najlepiej szukaj lotów sobota-sobota. Co jest związane ze zmianami turnusów – czartery najczęściej rozpoczynają się w soboty ok godz 1600-1700 i kończą w soboty ok godz 800-1000. Najkorzystniejszych lotów możesz szukać tutaj.

Samochodem z południa Polski dojechać możemy już w mniej niż 12 godzin. Wybrać możemy kilka tras. Zależy to po pierwsze od tego, z jakiego punktu startujemy i dokąd konkretnie chcemy dojechać, jak i od tego, co chcielibyśmy po drodze zwiedzić zarówno w samej Chorwacji jak i w krajach przez które przejedziemy.

Podróż na trasie Polska – Chorwacja najczęściej odbywa się przez Austrię, Czechy, Słowację, Słowenię i Węgry.

Trasa przez Austrię: Cieszyn – Brno – Wiedeń – Graz – Zagrzeb

Przez Słowację: Cieszyn – Trenczyn – Bratysława – Szombathley – Murska Sobota – Ptuj – Zagrzeb

Droga przez Węgry: Chyżne – Bańska Bystrzyca – Homok – Retsag – Budapeszt – Balatonboglar – Letenye – Zagrzeb

Sezon

Niski sezon:

Kwiecień, maj, czerwiec. Temperatury 20-28°C. Wiatr 2 do 6 w skali Beauforta.

Wysoki sezon:

Lipiec sierpień. Temperatury 30-35°C. Wiatr 0 do 6 w skali Beauforta

Niski sezon:

Wrzesień, październik. Temperatury 20-25°C. Wiatr 2 do 10 w skali Beauforta.