Czarter Brazylia

Brazylia

Kiedy myślisz o Ameryce Południowej, przychodzą na myśl szerokie złote plaże, tropikalne pasma górskie i kolorowe parady uliczne. Mało kto wie, że czwarty co do wielkości kontynent świata – Ameryka Południowa, oferuje fantastyczne warunki żeglarskie u wybrzeży Brazylii, w tym czarter jachtów. Żeglowanie po Ameryce Południowej daje szansę poznania bogatej kultury i historii jej rdzennych mieszkańców, w tym Inków, Majów i Guarani, aż do czasów kolonizacji przez Europę. W całym regionie można uprawiać żeglarstwo – czarter jachtów w Brazylii, snorkeling, nurkowanie z butlą, piesze wycieczki i wędkarstwo. Niezależnie od tego, czy wolisz zanurzyć się w historii, czy skorzystać z ekskluzywnych barów i dyskotek – masz wybór. Na brazylijskim zielonym wybrzeżu każdy znajdzie coś dla siebie.

Brazylia to nie tylko plaża w Ipanema. Prawdziwy raj zobaczysz gdy pożeglujesz na słynne brazylijskie wybrzeże Costa Verde, znane również jako region Zielonego Wybrzeża. Czarter jachtu w Brazylii to fantastyczny sposób na zwiedzanie tej części Ameryki.

Opowiedz nam o swoich marzeniach, napisz do nas lub zadzwoń – zaproponujemy Ci trasę i jacht idealnie dopasowane do Ciebie.

Dojazd

Na rejs po wodach Brazylii najlepiej dolecieć na Międzynarodowe lotnisko RIOgaleão – Tom Jobim (GIG). Lotnisko znajduje się 2 godziny jazdy samochodem od baz czarterowych. Firmy czarterowe oferują transfer z lotniska na jacht. Z Polski do Rio De Janeiro dolecimy liniami TAP, KLM i Lufthansa z przesiadką we Frankfurcie, Amsterdamie, bądź Lizbonie.

Najkorzystniejszych lotów możesz szukać tutaj.

Sezon

Najlepszą porą na zwiedzanie brazylijskiego Zielonego Wybrzeża jest okres kwiecień-maj oraz wrzesień-listopad. Średnia roczna temperatura wynosi około 24 ° C. Średnia temperatura wody 21 ° C. Największe opady występują w okresie od listopada do marca. Warunki żeglarskie w Brazylii są idealne dla początkujących żeglarzy, dzięki słabym wiatrom nie ulegającym większym zmianom w ciągu roku. Wiatr wieje ze wschodu i południowego wschodu z siłą od 8 do 14 kts, siła wiatru wzrasta po południu. Morze jest stosunkowo płaskie, bez silnych prądów i pływów.