Czarter Tajlandia

Tajlandia

Czarter jachtu w Tajlandii to fantastyczny sposób na spędzenie wakacji. Tajlandia to wymarzone miejsce dla entuzjastów żeglarstwa, plażowiczów i poszukiwaczy przygód. Ciesz się tym tropikalnym klejnotem podziwiając zapierające dech w piersiach piękno natury i egzotykę. Dopełnieniem udanych wakacji będą wspaniałe jedzenie i przyjaźni ludzie.

Długie wybrzeże Tajlandii i setki niesamowitych wysp zaoferują Ci na każdym kroku piaszczyste plaże, kołyszące się palmy i lśniące turkusowe wody. Będzie cudownie!
Ludzie są gościnni, życie jest łatwe i tanie, pod wodą jest przepiękne. Różnorodność malowniczych miejsc, do których można dotrzeć jachtem, jest po prostu niesamowita. Zazwyczaj lekkie wiatry zapewnią spokojne żeglowanie podczas czarteru w Tajlandii.
Phuket i pobliskie wyspy to raj czekający na odkrycie: plaże Koh Rok, ciepłe wody Koh Lanta, fantastyczne jedzenie i rozrywka w każdym odwiedzanym miejscu.
Ciepłe i przepiękne wody Tajlandii ukażą Ci wiele lagun z krystalicznie czystą wodą, niezliczone ilości kolorowych tropikalnych ryb, raf koralowych i dziewiczych plaż z białym piaskiem.

Najpopularniejsze kierunki żeglarskie w Tajlandii to:
– Phang-Nga słynąca z kultowych skał, wyrastających z wody. Na tych wyspach kręcono film o Jamesie Bondzie – „Człowiek ze złotym pistoletem”.
– Krabi, na zachodnim wybrzeżu południowej Tajlandii, obejmująca kurort Ao Nang, Phra Nang Beach i Railay Beach. Ten zadziwiający i malowniczy obszar pokrywa kwitnąca, szmaragdowozielona dżungla, która łączy się z dziewiczymi plażami z białym piaskiem, strzelistymi formacji skalnymi oraz niesamowitymi jaskiniami.
– Koh Phi Phi to fantastyczna wyspa z formacjami skalnymi, które wznoszą się nad zatoką. To piękne miejsce, będące również kurortem, z dziesiątkami sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Tu zaznasz prawdziwego życia nocnego Tajlandii.

Opowiedz nam o swoich marzeniach, zaproponujemy Ci trasę i jacht idealnie dopasowane do Ciebie. Zadzwoń lub napisz do nas w sprawie Twojego wymarzonego czarteru w Tajlandii.

Dojazd

Phuket gdzie znajduje się główna baza czarterowa jest dobrze skomunikowane z resztą świata. Wyspa znajduje się 800 km na południe od Bangkoku i 960 km na północ od Singapuru. Oba miasta oferują bezpośrednie połączenia lotnicze z międzynarodowym lotniskiem Phuket. Czas lotu to około 90 minut. Do Bangkoku i Singapuru lata wiele linii azjatyckich, arabskich, rosyjskich oraz europejskich. Wybór opcji przelotu z Polski jest ogromny. Najkorzystniejszych lotów możesz szukać tutaj.

Sezon

Obszary przybrzeżne Tajlandii w dużej mierze charakteryzują się klasycznym klimatem tropikalnym, ze średnimi temperaturami od 24 ° do 30 ° C i trzema różnymi porami roku:
– Od marca do maja trwa pora gorąca, zwykle sucha i bardzo ciepła.
– Od czerwca do października trwa pora deszczowa, z częstą aktywnością monsunową.
– Od listopada do lutego trwa pora chłodna, z umiarkowaną pogodą, słabymi wiatrami i możliwością spokojnego żeglowania.
Najpopularniejsza pora roku na czarter jachtu w Tajlandii to pora chłodna trwająca od listopada do lutego, wtedy niewielkie opady i łagodne temperatury zapewniają optymalne warunkom żeglarskie.