O nas

Polish Charter Agency – Czartery jachtów na całym świecie

Założycielem Polish Charter Agency jest kapitan jachtowy Grzegorz Świerczyński. Grzegorz od niemal 20 lat pływa jako skipper na jachtach jednokadłubowych, katamaranach, żaglowych oraz motorowych. Doświadczenie zdobywał i wciąż zdobywa na wodach Bałtyku, Morza Północnego, Kanału La Manche, Zatoce Biskajskiej, Adriatyku (Chorwacja, Słowenia, Włochy, Czarnogóra), Morza Śródziemnego (Włochy w tym Sycylia, Malta), Morza Jońskiego (Włochy i Grecja), Morza Balearskiego (Hiszpania kontynentalna, Baleary), Alborańskiego, Oceanu Atlantyckiego, Morza Andamańskiego oraz Karaibskiego.

Prowadzi rejsy z załogami w każdym wieku, rejsy turystyczne oraz tzw “Deliverki”. Przestawia jachty nowe i używane po wodach europejskich i oceanicznych. W jego książeczce żeglarskiej widnieje trzy krotne przepłynięcie Oceanu Atlantyckiego ze wschodu na zachód oraz z zachodu na wschód. Podczas prawie stu rejsów Grzegorz Świerczyński osobiście sprawdził ogromną liczbę jachtów, baz czarterowych i doświadczył współpracy z wieloma firmami czarterowymi.Polish Charter Agency jest wynikiem ogromnego doświadczenia w zakresie współpracy z firmami czarterowymi zdobytego osobiście przez lata praktyki morskiej i oceanicznej.

Czy chcesz cieszyć się słońcem, morzem i piaskiem bez kłopotów związanych z posiadaniem własnego jachtu? Czarter jachtów morskich to idealne rozwiązanie! Z naszą agencją możesz wynająć jachty, od małych ekonomicznych jednostek pływających, przez świetnie wyposażone jachty jednokadłubowe, katamarany czy jachty motorowe po luksusowe jachty ze wszystkimi udogodnieniami zapewniającymi niezapomniane wrażenia. Niezależnie od tego, czy jest to romantyczny wypad, czy tygodniowy rejs z przyjaciółmi i rodziną, możesz liczyć na nas w kwestii czarteru odpowiedniego jachtu. Dodatkowo, dzięki naszym konkurencyjnym cenom, zaangażowaniu i doskonałej obsługę klienta, gwarantujemy, że Twój czarter jachtu morskiego będzie wspaniałym przeżyciem.

Zapraszamy do współpracy

Dane rejestrowe

Agenda BHP Grzegorz Świerczyński
Wrzeciono 49/17 01-950 Warszawa
NIP: PL118 183 03 19

Nr konta w PLN

Alior Bank
83249010570000990033880044

Nr konta w EUR

Alior Bank
Numer IBAN: PL74249010570000990233880044
Kod BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Polityka prywatności | Polityka plików cookies | Obowiązek informacyjny